logo1 4

Воскресенье, октября 01, 2023

Переключение языков

Зошит для лабораторних робіт, 8 клас

Оцените материал
(3 голосов)

lr 8 2016 7 ukrЗОШИТ ДЛЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ
«ФІЗИКА, 8 КЛАС»
За редакцією Головка М.В.
Автор: Ліфарь С.В. 
Видавнича група "Університет", 2016-2020 рр.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах області
(рішення НМР Донецького обласного ІППО
від 24. 06. 2016 р, протокол № 3)

Зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Фізика-8», який складається з "Робочого зошита поетапного формування знань", "Зошита для лабораторних робіт", Збірника завдань для оцінювання навчальних досягнень учнів", "Методичних рекомендацій вчителю фізики щодо проведення занять у 8 класі", Інтернет- підтримки дидактичного комплексу "Фізика, 8 клас".

Рекомендована видавництвом ціна: 17,50 грн zakazat

Выход в свет этого пособия посвящается светлой памяти учителя-наставника, педагога-новатора, дважды лауреата Соросовского гранта, известного педагога-физика
Шеймана Валентина Михайловича

Запропонований зошит для лабораторних робіт складений відповідно до навчальної програми з фізики для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Держав-ним стандартом), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015 № 585 з урахуванням змін до програми 2012 року.

В основу зошита покладена ідея поетапного формування експериментальних умінь та навичок учнів.

Лабораторні роботи складаються з двох частин: «Домашня підготовка до роботи» та «Робота в класі». Частину «Домашня підготовка до роботи» учні виконують дома – працюють з підручником, виконують тренувальні вправи (моделювання експерименту за рисунком та інші запропоновані завдання). В деяких лабораторних роботах надаються методичні рекомендації до проведення експерименту та пропонуються запитання до роботи.

Частина «Робота в класі» містить завдання, які можна виконати на нескладному обладнанні. Сукупність завдань, наданих в цілому у кожній лабораторній роботі, дозволяє залучити до роботи всіх учнів, здійснити диференційований підхід у навчанні, розвивати в учнів експериментальні вміння й дослідницькі навички та найефективніше здійснювати діяльнісний підхід у процесі навчання фізики.

Зошит має інструкцію з безпеки життєдіяльності, узагальнений план виконання експерименту.

Організоване за допомогою зошита навчання сприяє розвитку експериментальних умінь, потреби в здобутті нових знань, розвитку творчості учнів в умовах сучасного навчання з урахуванням психолого-педагогічних принципів, наочностей.

 

 

Прочитано 4581 раз Последнее изменение Понедельник, 13 сентября 2021 18:17
Другие материалы в этой категории: « Робочий зошит, 8 клас, частина 1